Říjen 2012

Fuck it

21. října 2012 v 12:05 | Mia. |  můj každodenní život
Sedím a pozoruju pavouka na jedné z bílých stěn, přemýšlím jestli budu zlá a rozmáčknu ho a nebo ho nechám se zabydlet v rohu mého pokoje. Jsem líná zvednout prdel, takže zkusím druhou variantu. Mím jediným kamarádem je teď Kurt Cabain, se kterým trávím většinu dne, v podobě jeho písniček.
Zjistila jsem, že závidím osatním jijich kamrády, jdu po ulici a vidím dvě růžové pipiny a tiše jim závidím jak si rozumí. Celý život hledám osobu, která by měla společné zájmy jako já. Poslouchali by jsme spolu po večerech Nirvanu, nosily černý hadry a každý den bychom pomlouvali Justina Biebra nebo 1D. Mě v pěti dali na jinou školku, ihned jak jsem od ní otevřela ty rezavé vrata, věděla jsem že tam nebudu patřit a že celý den prosedím na koberci s pexesem a budu si hrát sama se sebou. Nikdo mě neoslovil, připadala jsem si jako duch. Přišla škola, někdo by řekl že sní přišli další kamarádi, ale u mě je opak pravdou. Naprosto nikdo se semnou nebavil, pamatuju si že jsem seděla sama v zadní lavici. Pro všechny jsem byla zvláštní a po celou dobu strávenou ve škole jsem neřekla ani slovo. Do páté třídy, jsem byla natolik "šikovná" že jsem se dostala na gympl s listem popsaným jen jedničky. Nevím proč, ale všichni ze sebe dělali něco více než sami byli, mysleli jsi že když jsou na druhém stupni, už jsou velcí kluci nebo velké holky. Byli natolik arogantí, že jsem je chtěla všechny seřadit od největšího po nejmenšího a všem vlepit facky. Pak přišli prázdniny, ty jsem si užívala, zbůsobem, který mi celkem vyhovovat; Válení v posely s notebookem, přežraná čokoládových sušenek a přepitá studeným mlékem. Po prázdninách přišla sedmička. Doufala jsem že příjde někdo nový, nebo se někdo se spolužáků vzhledově změní, změnila se jedna jediná holka a to tím že si roztáhla ucho o pár milimetrů.


Táta koupil bratrovi dalších pět disků na playstation a já každý den musím poslouchat zvuk výstřelu a jezdících aut a je úplně jedno jestli bydlím na vesnici nebo ve městě. Já dostala boty na zimu, které si teď hový v mém botníku.